Jezioro Rudnickie Wielkie – kamera podwodna

W poszukiwaniu jesiennych leszczy udaliśmy się nad jezioro Rudnickie Wielkie niedaleko Grudziądza. Udało się znaleźć małe stado, ale za to dużych leszczy. Film z wypadu nad jezioro Rudnickie Wielkie można zobaczyć poniżej:

Nagranie w godzinach popołudniowych, dzień był pochmurny, ale z licznymi przejaśnieniami. Jak na październik było wyjątkowo ciepło ok. 17-18 stopni. Wiał silny, chwilami porwisty zachodni wiatr. Nagrywaliśmy wo odległości ok. 10 metrów od pasa trzcin na głębokości ok. 2 metrów.

Jeżeli chodzi o sprzęt to wprowadzamy drobne modyfikacje do naszego zestawu nagrywającego, aby móc w jak najlepszy sposób oddać magię podwodnego świata. Zastanawiamy się nad realizacją transmisji obrazu na żywo z kamery, żeby móc w kolejnym kroku zintegrować kamerę podwodną z dronem wodnym. Wyjazd nad jezioro Rudnickie Wielkie był czysto relaksacyjny. Nie liczyliśmy na tak dużą aktywność leszczy na płytkiej wodzie i to w październiku! W łowisku pojawiły się prawie wyłącznie duże sztuki. Co ciekawe, nie było już widać żadnej drobnicy nawet zaraz po wrzuceniu zanęty.

Zapraszamy do śledzenia aktualności na facebook’u:
FishScan – Facebook – Aktualności

Dodaj komentarz