Mapy HD jezior – nieograniczony dostęp!

Mapy HD jezior

Drony i łodzie to nasza praca, łowienie to nasza pasja 🙂

dron podwodny

HISTORIA

Kilka lat temu postanowiliśmy to połączyć. Po zbudowaniu i testach kilku prototypów stworzyliśmy dwie autonomiczne jednostki bezzałogowe, których obecnie używamy głównie do tworzenia map łowisk komercyjnych.

ZRZUTKA >> KLIKNIJ TUTAJ <<

Zainteresowanie skanowaniem jezior jest bardzo duże, jednak z uwagi na stosunkowo wysokie koszty skanowania (100zł/ha) oraz koszty dojazdu w większości przypadków nie jest to opłacalne dla indywidualnego odbiorcy.

PLAN

Nasz plan to stworzenie pierwszej w Polsce bazy map HD jezior i udostępnianie jej za pomocą aplikacji typu Android przypominającej swoim działaniem Google Maps. Pozwoli to wędkarzowi / nurkowi na szczegółowy podgląd głębokości i struktury dna całego jeziora bez konieczności zakupu łodzi i echosondy. 

mapa batymetryczna na telefon
REALIZACJA

Aby ta operacja miała sens potrzebujemy Waszej pomocy. Skanowanie ogromnych połaci jezior rozrzuconych na terenie całej Polski w relatywnie krótkim czasie będzie możliwe jedynie przy zastosowaniu większej floty dronów i profesjonalnych echosond wielowiązkowych renomowanych firm Konsberg i Simrad. Nasza flota zostanie stopniowo wzbogacona o kolejne 6 jednostek wyposażonych w lepsze systemy nawigacji i łączności zwiększające ich dokładność i zasięg. 

ZRZUTKA >> KLIKNIJ TUTAJ <<

Dalszy rozwój naszego projektu i regularną aktualizację map pokryją zyski z subskrypcji wynoszącej 50zł / rok.

PODSUMOWANIE

Dla wszystkich którzy wspomogą nas kwotą min. 100zł BEZTERMINOWY I NIEOGRANICZONY DOSTĘP DO NASZEJ APLIKACJI !

skan dna
CO WIĘCEJ?

Prowadzimy również intensywne prace nad trzecią wersją naszej jednostki pływającej typu AUV (Autonomous Underwater Vehicle), która dzięki prędkości przekraczającej 20 węzłów (37km/h) i aktywnym płetwom stabilizującym przechyły będzie w stanie wykonywać skany w znacznie krótszym czasie.

Odkryj razem z nami co kryje się pod wodą, zdobądź nielimitowany dostęp do najwyższej jakości map!

Pamiętajcie o udostępnieniu naszej zrzutki na FB, nie czekamy na uzbieranie pełnej kwoty, zaczynamy działać kiedy tylko będzie to możliwe !

ZRZUTKA >> KLIKNIJ TUTAJ <<

Dziękujemy serdecznie za każdą dokonaną wpłatę 🙂

#Mapy HD jezior

Dodaj komentarz